MDM-31SH023F
pregled izdelka
Številka dela: MDM-31SH023F
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka MICRO 31POS SKT 20"
Podatkovni listi: 1.MDM-31SH023F.pdf2.MDM-31SH023F.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MDM-31SH023F
Številka dela MDM-31SH023F Proizvajalec Cannon
Opis MICRO 31POS SKT 20" Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1327 pcs Podatkovni list 1.MDM-31SH023F.pdf2.MDM-31SH023F.pdf
Uporaba - Tip D-Type, Micro-D
Ščitenje - Serija MDM
Druga imena IMDM-31SH023F
MDM31SH023F
Število pozicij 31
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Dolžina 1.67' (508.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant natančen opis D-Sub Cable Assembly D-Type, Micro-D Multiple 1.67' (508.00mm) Receptacle, Female Sockets to Individual Wire Leads