MDM-37PH003M2
CannonCannon
Cannon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MDM-37PH003M2
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka MICRO-D RCPT 37POS PIN 18" WIRE
Podatkovni listi: 1.MDM-37PH003M2.pdf2.MDM-37PH003M2.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MDM-37PH003M2
Številka dela MDM-37PH003M2 Proizvajalec Cannon
Opis MICRO-D RCPT 37POS PIN 18" WIRE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1053 pcs Podatkovni list 1.MDM-37PH003M2.pdf2.MDM-37PH003M2.pdf
Uporaba - Tip D-Type, Micro-D
Ščitenje - Serija MDM
Druga imena IMDM-37PH003M2
MDM37PH003M2
Število pozicij 37
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Dolžina 1.50' (457.20mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant natančen opis D-Sub Cable Assembly D-Type, Micro-D Multiple 1.50' (457.20mm) Receptacle, Male Pins to Individual Wire Leads