MDM-37PH027F-F222
pregled izdelka
Številka dela: MDM-37PH027F-F222
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN MICRO-D PLUG 37POS PNL MNT
Podatkovni listi: MDM-37PH027F-F222.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 420 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 420 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MDM-37PH027F-F222
Številka dela MDM-37PH027F-F222 Proizvajalec Cannon
Opis CONN MICRO-D PLUG 37POS PNL MNT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 420 pcs Podatkovni list MDM-37PH027F-F222.pdf
Žični merilnik - Voltage Rating -
Prekinitev Wire Leads Shell Size, Layout Connector 0.050 Pitch x 0.043 Row to Row
Pakiranje Bulk delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Število vrstic 2 Število pozicij 37
Tip montaže Panel Mount Materialna ocena vnetljivosti -
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Stanovanjski material Liquid Crystal Polymer (LCP) Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded)
Lastnosti Shielded natančen opis 37 Position D-Type, Micro-D Plug, Male Pins Connector
Trenutna ocena 3A Vrsta kontakta Signal