MDM-37PL1B-A174
pregled izdelka
Številka dela: MDM-37PL1B-A174
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN MICRO-D PLUG 37POS PNL MNT
Podatkovni listi: MDM-37PL1B-A174.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 666 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 666 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MDM-37PL1B-A174
Številka dela MDM-37PL1B-A174 Proizvajalec Cannon
Opis CONN MICRO-D PLUG 37POS PNL MNT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 666 pcs Podatkovni list MDM-37PL1B-A174.pdf
Žični merilnik - Voltage Rating -
Prekinitev Wire Leads Shell Size, Layout Connector 0.050 Pitch x 0.043 Row to Row
Pakiranje Bulk Druga imena 096520-0481
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število vrstic 2
Število pozicij 37 Tip montaže Panel Mount
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Stanovanjski material Liquid Crystal Polymer (LCP) Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded)
Lastnosti Shielded natančen opis 37 Position D-Type, Micro-D Plug, Male Pins Connector
Trenutna ocena 3A Vrsta kontakta Signal
Kontaktni material Copper Alloy Kontaktni obrazec -
Stopite v stik s finišno debelino - Obrnite se na Dokončaj Gold
Vrsta priključka Plug, Male Pins Slog konektorja D-Type, Micro-D
Barva - Razmik med predelki -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MDM-37PL2F
MDM-37PL2F
Proizvajalci: Cannon
Opis: CONN MICRO-D PLUG 37POS PNL MNT
Na zalogi: 798 pcs
Prenesi: MDM-37PL2F.pdf
RFQ
MDM-37PHW17B-A174
MDM-37PHW17B-A174
Proizvajalci: Cannon
Opis: MICRO 37C P /33 10CR 72" NI
Na zalogi: 580 pcs
Prenesi:
RFQ
MDM-37PL1B
MDM-37PL1B