MDM-37PSB-A141
pregled izdelka
Številka dela: MDM-37PSB-A141
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN MICRO-D PLUG 37POS PNL MNT
Podatkovni listi: MDM-37PSB-A141.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 394 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 394 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MDM-37PSB-A141
Številka dela MDM-37PSB-A141 Proizvajalec Cannon
Opis CONN MICRO-D PLUG 37POS PNL MNT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 394 pcs Podatkovni list MDM-37PSB-A141.pdf
Žični merilnik - Voltage Rating -
Prekinitev Solder Cup Shell Size, Layout Connector 0.050 Pitch x 0.043 Row to Row
Pakiranje Bulk Druga imena 096520-0437
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število vrstic 2
Število pozicij 37 Tip montaže Panel Mount
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 34 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Stanovanjski material Liquid Crystal Polymer (LCP) Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded)
Lastnosti Shielded natančen opis 37 Position D-Type, Micro-D Plug, Male Pins Connector
Trenutna ocena 3A Vrsta kontakta Signal