MDM-51PH027K
CannonCannon
Cannon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MDM-51PH027K
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN MICRO-D PLUG 51POS PNL MNT
Podatkovni listi: 1.MDM-51PH027K.pdf2.MDM-51PH027K.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 914 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 914 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MDM-51PH027K
Številka dela MDM-51PH027K Proizvajalec Cannon
Opis CONN MICRO-D PLUG 51POS PNL MNT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 914 pcs Podatkovni list 1.MDM-51PH027K.pdf2.MDM-51PH027K.pdf
Žični merilnik - Voltage Rating -
Prekinitev Wire Leads Shell Size, Layout Connector 0.050 Pitch x 0.043 Row to Row
Pakiranje Bulk Druga imena IMDM-51PH027K
MDM51PH027K
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število vrstic 3
Število pozicij 51 Tip montaže Panel Mount
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Stanovanjski material Liquid Crystal Polymer (LCP) Flange Feature Cable Side, Male Jackscrew (2-56)
Lastnosti Shielded natančen opis 51 Position D-Type, Micro-D Plug, Male Pins Connector
Trenutna ocena 3A Vrsta kontakta Signal