MDM-51PH034L-A174
CannonCannon
Cannon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MDM-51PH034L-A174
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CABLE ASSY D TO MICRO-D MULT 8"
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MDM-51PH034L-A174
Številka dela MDM-51PH034L-A174 Proizvajalec Cannon
Opis CABLE ASSY D TO MICRO-D MULT 8" Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1074 pcs Podatkovni list
Uporaba - Tip D-Type, Micro-D
Ščitenje - Serija MDM
Število pozicij 51 Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Dolžina 0.667' (203.20mm, 8.00") Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis D-Sub Cable Assembly D-Type, Micro-D Multiple 0.667' (203.20mm, 8.00") Plug, Male Pins to Individual Wire Leads Stopite v stik s finišno debelino -
Obrnite se na Dokončaj Gold Barva Multiple
2. priključek Individual Wire Leads 1. priključek Plug, Male Pins
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MDM-51PH034L
MDM-51PH034L
Proizvajalci: Cannon
Opis: MICRO 51POS PIN 8"