MDM-51SCBRP-16
pregled izdelka
Številka dela: MDM-51SCBRP-16
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN MICRO-D RCPT 51POS R/A SLDR
Podatkovni listi: MDM-51SCBRP-16.pdf
Status RoHs Vendor undefined / Vendor undefined
Stanje zalog 318 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 318 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MDM-51SCBRP-16
Številka dela MDM-51SCBRP-16 Proizvajalec Cannon
Opis CONN MICRO-D RCPT 51POS R/A SLDR Status svobodnega statusa / RoHS Vendor undefined / Vendor undefined
Količina na voljo 318 pcs Podatkovni list MDM-51SCBRP-16.pdf
Žični merilnik - Voltage Rating -
Prekinitev Solder Shell Size, Layout Connector 0.050 Pitch x 0.100 Row to Row
Pakiranje Bulk Druga imena 096523-0780
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število vrstic 3
Število pozicij 51 Tip montaže Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Vendor undefined / Vendor undefined Ingress Protection -
Lastnosti Shielded natančen opis 51 Position D-Type, Micro-D Receptacle, Female Sockets Connector
Trenutna ocena 3A Vrsta kontakta Signal