MDM-51SH005K
pregled izdelka
Številka dela: MDM-51SH005K
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka MICRO 51POS SKT 30"
Podatkovni listi: 1.MDM-51SH005K.pdf2.MDM-51SH005K.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 848 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 848 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MDM-51SH005K
Številka dela MDM-51SH005K Proizvajalec Cannon
Opis MICRO 51POS SKT 30" Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 848 pcs Podatkovni list 1.MDM-51SH005K.pdf2.MDM-51SH005K.pdf
Uporaba - Tip D-Type, Micro-D
Ščitenje - Serija MDM
Druga imena 096523-0970
IMDM-51SH005K
IMDM-51SH005K-ND
MDM51SH005K-ND
Število pozicij 51
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Dolžina 2.50' (762.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant natančen opis D-Sub Cable Assembly D-Type, Micro-D Multiple 2.50' (762.00mm) Receptacle, Female Sockets to Individual Wire Leads