MDM-51SH025K
pregled izdelka
Številka dela: MDM-51SH025K
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka MICRO 51POS SKT 10"
Podatkovni listi: 1.MDM-51SH025K.pdf2.MDM-51SH025K.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije MDM-51SH025K
Številka dela MDM-51SH025K Proizvajalec Cannon
Opis MICRO 51POS SKT 10" Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1073 pcs Podatkovni list 1.MDM-51SH025K.pdf2.MDM-51SH025K.pdf
Uporaba - Tip D-Type, Micro-D
Ščitenje - Serija MDM
Druga imena IMDM-51SH025K
MDM51SH025K
Število pozicij 51
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Dolžina 0.833' (254.00mm, 10.00")
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant natančen opis D-Sub Cable Assembly D-Type, Micro-D Multiple 0.833' (254.00mm, 10.00") Receptacle, Female Sockets to Individual Wire Leads