MDMH15SS
pregled izdelka
Številka dela: MDMH15SS
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN MICRO-D RCPT 15POS PNL MNT
Podatkovni listi: MDMH15SS.pdf
Status RoHs Vendor undefined / Vendor undefined
Stanje zalog 71 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 71 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MDMH15SS
Številka dela MDMH15SS Proizvajalec Cannon
Opis CONN MICRO-D RCPT 15POS PNL MNT Status svobodnega statusa / RoHS Vendor undefined / Vendor undefined
Količina na voljo 71 pcs Podatkovni list MDMH15SS.pdf
Žični merilnik - Voltage Rating -
Prekinitev Solder Cup Shell Size, Layout Connector 0.050 Pitch x 0.043 Row to Row
Material školjke, Dokončaj Steel, Tin-Lead Plated Serija MDMH
Pakiranje Bulk Druga imena 103991-0000
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število vrstic 2
Število pozicij 15 Tip montaže Panel Mount
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Vendor undefined / Vendor undefined Ingress Protection -
Lastnosti Shielded natančen opis 15 Position D-Type, Micro-D Receptacle, Female Sockets Connector
Trenutna ocena 3A Vrsta kontakta Signal