MDSM-15PE-Z33-VR22
CannonCannon
Cannon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MDSM-15PE-Z33-VR22
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN MICRO-D PLUG 15POS R/A SLDR
Podatkovni listi: MDSM-15PE-Z33-VR22.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
132 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MDSM-15PE-Z33-VR22
Številka dela MDSM-15PE-Z33-VR22 Proizvajalec Cannon
Opis CONN MICRO-D PLUG 15POS R/A SLDR Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6321 pcs Podatkovni list MDSM-15PE-Z33-VR22.pdf
Žični merilnik - Voltage Rating -
Prekinitev Solder Shell Size, Layout Connector 0.050 Pitch x 0.100 Row to Row
Material školjke, Dokončaj Steel, Tin-Nickel Plated Serija MDSM
Pakiranje Tube Druga imena 121661-1122
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število vrstic 2
Število pozicij 15 Tip montaže Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Stanovanjski material Thermoplastic Flange Feature -
Lastnosti Shielded natančen opis 15 Position D-Type, Micro-D Plug, Male Pins Connector
Trenutna ocena 2.5A Vrsta kontakta Signal