MDVB1-37PL82
CannonCannon
Cannon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MDVB1-37PL82
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN MICRO-D PLUG 37POS PNL MNT
Podatkovni listi: MDVB1-37PL82.pdf
Status RoHs Vendor undefined / Vendor undefined
Stanje zalog 255 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 255 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MDVB1-37PL82
Številka dela MDVB1-37PL82 Proizvajalec Cannon
Opis CONN MICRO-D PLUG 37POS PNL MNT Status svobodnega statusa / RoHS Vendor undefined / Vendor undefined
Količina na voljo 255 pcs Podatkovni list MDVB1-37PL82.pdf
Žični merilnik - Voltage Rating -
Prekinitev Wire Leads Shell Size, Layout Connector 0.050 Pitch x 0.043 Row to Row
Material školjke, Dokončaj - Serija MDVB
Pakiranje Bulk Druga imena 097342-0032
delovna temperatura -65°C ~ 125°C Število vrstic 2
Število pozicij 37 Tip montaže Panel Mount
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Vendor undefined / Vendor undefined Ingress Protection -
Lastnosti - natančen opis 37 Position D-Type, Micro-D Plug, Male Pins Connector
Trenutna ocena 3A Vrsta kontakta Signal