MKJ1A7W9-19PA
CannonCannon
MKJ1A7W9-19PA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MKJ1A7W9-19PA
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN RCPT MALE 19POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 968 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 968 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MKJ1A7W9-19PA
Številka dela MKJ1A7W9-19PA Proizvajalec Cannon
Opis CONN RCPT MALE 19POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 968 pcs Podatkovni list
Voltage Rating 500VAC Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 9-35 Shell material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serija MKJ1
Pakiranje Bulk Druga imena 1003-1579
Usmerjenost A delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Število pozicij 19 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Bulkhead - Front Side Nut Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti -
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 19 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
Trenutna ocena 5A Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm)