MKJ3C7F9-19BN
CannonCannon
MKJ3C7F9-19BN Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MKJ3C7F9-19BN
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN RCPT MALE 19POS GOLD SOLDER
Podatkovni listi:
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 930 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 930 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MKJ3C7F9-19BN
Številka dela MKJ3C7F9-19BN Proizvajalec Cannon
Opis CONN RCPT MALE 19POS GOLD SOLDER Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 930 pcs Podatkovni list
Voltage Rating 500VAC Prekinitev Solder
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 9-35 Shell material Aluminum Alloy
Shell Finish Electroless Nickel Serija MKJ3
Pakiranje Bulk Druga imena 1003-1500
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Število pozicij 19 Tip montaže Panel Mount, Through Hole
Montažna funkcija Bulkhead Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Lastnosti - Tip pritrjevanja Bayonet Lock
natančen opis 19 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Gold Trenutna ocena 5A