MKJ3C7W8-13BN
CannonCannon
MKJ3C7W8-13BN Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MKJ3C7W8-13BN
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN RCPT MALE 13POS GOLD SOLDER
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MKJ3C7W8-13BN
Številka dela MKJ3C7W8-13BN Proizvajalec Cannon
Opis CONN RCPT MALE 13POS GOLD SOLDER Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1371 pcs Podatkovni list
Voltage Rating 500VAC Prekinitev Solder
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 9-35 Shell material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serija MKJ3
Pakiranje Bulk Druga imena 1003-1516
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Število pozicij 13 Tip montaže Panel Mount, Through Hole
Montažna funkcija Bulkhead Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Lastnosti - Tip pritrjevanja Bayonet Lock
natančen opis 13 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Gold Trenutna ocena 5A