MKJ4A6W9-19SA
CannonCannon
Cannon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MKJ4A6W9-19SA
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CIRCULAR
Podatkovni listi: MKJ4A6W9-19SA.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MKJ4A6W9-19SA
Številka dela MKJ4A6W9-19SA Proizvajalec Cannon
Opis CIRCULAR Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1027 pcs Podatkovni list MKJ4A6W9-19SA.pdf
Serija * Druga imena 155223-1000
natančen opis Position Circular Connector
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MKJ4A6W9-19P
MKJ4A6W9-19P
Proizvajalci: Cannon
Opis: CONN PLUG MALE 19POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 1231 pcs
Prenesi: MKJ4A6W9-19P.pdf
RFQ
MKJ5A1W11-19SB
MKJ5A1W11-19SB
Proizvajalci: Cannon
Opis: CIRCULAR
Na zalogi: 857 pcs
Prenesi: MKJ5A1W11-19SB.pdf
RFQ
MKJ5A1W11-19PB
MKJ5A1W11-19PB
Opis: CIRCULAR
Na zalogi: 862 pcs
Prenesi: MKJ5A1W11-19PB.pdf
MKJ5A1W11-19PD
MKJ5A1W11-19PD
Na zalogi: 954 pcs
Prenesi: MKJ5A1W11-19PD.pdf
MKJ4A6W9-19PD
MKJ4A6W9-19PD
Na zalogi: 1119 pcs
Prenesi: MKJ4A6W9-19PD.pdf
MKJ4A6W9-19PA
MKJ4A6W9-19PA
Prenesi: MKJ4A6W9-19PA.pdf
MKJ4A6W9-19SD
MKJ4A6W9-19SD
Prenesi: MKJ4A6W9-19SD.pdf
MKJ4A6W9-19SC
MKJ4A6W9-19SC
Prenesi: MKJ4A6W9-19SC.pdf
MKJ4A6W9-19PC
MKJ4A6W9-19PC
Prenesi: MKJ4A6W9-19PC.pdf
MKJ5A1W11-19PC
MKJ5A1W11-19PC
Na zalogi: 823 pcs
Prenesi: MKJ5A1W11-19PC.pdf
MKJ4A6W7-10SD
MKJ4A6W7-10SD
Prenesi: MKJ4A6W7-10SD.pdf
MKJ4A6W9-19S
MKJ4A6W9-19S
Prenesi: MKJ4A6W9-19S.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika