MKJ5A6F11-19SA
CannonCannon
MKJ5A6F11-19SA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MKJ5A6F11-19SA
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN PLUG FMALE 19POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: MKJ5A6F11-19SA.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 647 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 647 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MKJ5A6F11-19SA
Številka dela MKJ5A6F11-19SA Proizvajalec Cannon
Opis CONN PLUG FMALE 19POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 647 pcs Podatkovni list MKJ5A6F11-19SA.pdf
Voltage Rating 500VAC Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 9-35 Shell material Aluminum Alloy
Shell Finish Electroless Nickel Serija MKJ5
Pakiranje Bulk Druga imena 1003-2209
Usmerjenost A delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Število pozicij 19 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection Environment Resistant
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 19 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Trenutna ocena 5A