PV70L20-41SX
pregled izdelka
Številka dela: PV70L20-41SX
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 41POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 530 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 530 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PV70L20-41SX
Številka dela PV70L20-41SX Proizvajalec Cannon
Opis CONN RCPT FMALE 41POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 530 pcs Podatkovni list
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje - Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 9-35 Shell material Aluminum Alloy
Shell Finish Electroless Nickel Serija PV
Pakiranje Bulk Usmerjenost X
delovna temperatura -55°C ~ 200°C Število pozicij 41
Tip montaže Panel Mount Montažna funkcija Flange
Ingress Protection - Lastnosti -
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 41 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Trenutna ocena - Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm)
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets
Barva -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
PV70L20-41SY
PV70L20-41SY
Proizvajalci: Cannon
Opis: CONN RCPT FMALE 41POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 578 pcs
Prenesi:
RFQ
PV70L20-41PL
PV70L20-41PL
Proizvajalci: Cannon
Opis: CONN RCPT HSG MALE 41POS PNL MT
Na zalogi: 564 pcs
Prenesi:
RFQ
PV70L20-41S
PV70L20-41S