PV70W16-26PL
CannonCannon
Cannon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PV70W16-26PL
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN RCPT HSG MALE 26POS PNL MT
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 618 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 618 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PV70W16-26PL
Številka dela PV70W16-26PL Proizvajalec Cannon
Opis CONN RCPT HSG MALE 26POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 618 pcs Podatkovni list
Tip For Male Pins Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 16-26
Shell material Aluminum Alloy Shell Finish Chromate over Cadmium
Serija PV Pakiranje Bulk
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Število pozicij 26 Opomba Contacts Not Included
Tip montaže Panel Mount Montažna funkcija Flange
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Vstavi material Plastic Ingress Protection Environment Resistant
Vključuje - Barva ohišja Olive Drab
Lastnosti - Tip pritrjevanja Bayonet Lock
natančen opis 26 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Material spenjanja oreškov, plating -
Premer spojne gredi - Vrsta kontakta Crimp
Velikost stika 20 Kontaktiraj obliko Circular
Vrsta priključka Receptacle Housing
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
PV70W16-8P
PV70W16-8P
Proizvajalci: Cannon
Opis: CONN RCPT MALE 8POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 4153 pcs
Prenesi:
RFQ
PV70W16-26SL
PV70W16-26SL
Proizvajalci: Cannon
Opis: CONN RCPT HSG FMALE 26POS PNL MT
Na zalogi: 568 pcs
Prenesi:
RFQ
PV70W16-26P
PV70W16-26P
Opis: CONN RCPT MALE 26POS GOLD CRIMP