PV74L14-12S
CannonCannon
Cannon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PV74L14-12S
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 12POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 581 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 581 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PV74L14-12S
Številka dela PV74L14-12S Proizvajalec Cannon
Opis CONN RCPT FMALE 12POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 581 pcs Podatkovni list
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje - Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 9-35 Shell material Aluminum Alloy
Shell Finish Electroless Nickel Serija PV
Pakiranje Bulk Druga imena 066839-0004
IPV74L14-12S
IPV74L14-12S-ND
PV74L1412S-ND
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Število pozicij 12 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Bulkhead - Front Side Nut Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Lastnosti - Tip pritrjevanja Bayonet Lock
natančen opis 12 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Trenutna ocena -