PV76W24-19P
CannonCannon
Cannon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PV76W24-19P
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN PLUG 19POS STRAIGHT W/PINS
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 189 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 189 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PV76W24-19P
Številka dela PV76W24-19P Proizvajalec Cannon
Opis CONN PLUG 19POS STRAIGHT W/PINS Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 189 pcs Podatkovni list
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje - Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 24-19 Shell material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serija PV
Pakiranje Bulk Druga imena 067877-0003
IPV76W24-19P
IPV76W24-19P-ND
PV76W2419P-ND
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Število pozicij 19 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Lastnosti - Tip pritrjevanja Bayonet Lock
natančen opis 19 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Trenutna ocena -