PV76W24-61S
pregled izdelka
Številka dela: PV76W24-61S
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN PLUG FMALE 61POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 395 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 395 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PV76W24-61S
Številka dela PV76W24-61S Proizvajalec Cannon
Opis CONN PLUG FMALE 61POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 395 pcs Podatkovni list
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje - Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 24-61 Shell material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serija PV
Pakiranje Bulk Druga imena 067877-0002
IPV76W24-61S
IPV76W24-61S-ND
PV76W2461S-ND
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Število pozicij 61 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Lastnosti - Tip pritrjevanja Bayonet Lock
natančen opis 61 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Trenutna ocena -