TBF22-14PSW
CannonCannon
Cannon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TBF22-14PSW
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN ADAPTER 19P-19P F-M PNL MNT
Podatkovni listi: 1.TBF22-14PSW.pdf2.TBF22-14PSW.pdf3.TBF22-14PSW.pdf4.TBF22-14PSW.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TBF22-14PSW
Številka dela TBF22-14PSW Proizvajalec Cannon
Voltage Rating 500VAC, 700VDC Ščitenje Unshielded
Shell Size - Vstavi (Convert To) 22-14 Shell Size - Vstavi (Convert From) 22-14
Serija MIL-DTL-5015, CA Pakiranje Bulk
Druga imena ITBF22-14PSW
TBF2214PSW
Orientacija (Pretvori v) W
Usmerjenost (Pretvori iz) W delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število pozicij (pretvori v) 19 Število pozicij (pretvarjanje iz) 19
Tip montaže Panel Mount Montažna funkcija Flange
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Vključuje - Stanovanjski material Aluminum Alloy
Zaključek stanovanj Chromate Barva ohišja Olive
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis Circular Connector Standard 19/19 Female Sockets/Male Pins Panel Mount Trenutna ocena 22A