TFR36RA10
CannonCannon
TFR36RA10 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TFR36RA10
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN RCPT HSG 36POS
Podatkovni listi: TFR36RA10.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TFR36RA10
Številka dela TFR36RA10 Proizvajalec Cannon
Opis CONN RCPT HSG 36POS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 10994 pcs Podatkovni list TFR36RA10.pdf
Serija Trident Rectangular Razmik vrstic 0.200" (5.08mm)
Višina tona 0.200" (5.08mm) Pakiranje Bulk
Druga imena 1003-2219
Število vrstic 4
Število pozicij 36 Opomba Contacts Not Included
Tip montaže Panel Mount, Snap-In Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti Flame Retardant
Tip pritrjevanja Latch Holder natančen opis 36 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Gray 0.200" (5.08mm)