VG95234A-28A63SX
CannonCannon
Cannon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VG95234A-28A63SX
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 28POS CRIMP
Podatkovni listi: VG95234A-28A63SX.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije VG95234A-28A63SX
Številka dela VG95234A-28A63SX Proizvajalec Cannon
Opis CONN RCPT FMALE 28POS CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5809 pcs Podatkovni list VG95234A-28A63SX.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje - Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 28-A63 Shell material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serija VG 95234, CA-B
Pakiranje Bulk Usmerjenost X
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število pozicij 28
Tip montaže Panel Mount Montažna funkcija Flange
Lastnosti - Tip pritrjevanja Reverse Bayonet Lock
natančen opis 28 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Silver Trenutna ocena 22A, 41A