VG95234M-28-22P1W
pregled izdelka
Številka dela: VG95234M-28-22P1W
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN PLUG MALE 6POS SILVER CRIMP
Podatkovni listi: VG95234M-28-22P1W.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije VG95234M-28-22P1W
Številka dela VG95234M-28-22P1W Proizvajalec Cannon
Opis CONN PLUG MALE 6POS SILVER CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5754 pcs Podatkovni list VG95234M-28-22P1W.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 28-22 Shell material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serija VG 95234, CA-B
Pakiranje Bulk Usmerjenost W
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število pozicij 6
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Montažna funkcija -
Lastnosti Backshell Tip pritrjevanja Reverse Bayonet Lock
natančen opis 6 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Silver Trenutna ocena 22A, 135A