ZDA-A-26-P-0L2
CannonCannon
Cannon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ZDA-A-26-P-0L2
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN D-SUB HD PLUG 26POS PNL MNT
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ZDA-A-26-P-0L2
Številka dela ZDA-A-26-P-0L2 Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB HD PLUG 26POS PNL MNT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 37540 pcs Podatkovni list
Žični merilnik - Voltage Rating -
Prekinitev Solder Shell Size, Layout Connector 2 (DA, A) High Density
Material školjke, Dokončaj Steel Serija ZD
Pakiranje - delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Število vrstic 3 Število pozicij 26
Tip montaže Panel Mount, Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Lastnosti Grounding Indents natančen opis 26 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector
Trenutna ocena 2A Vrsta kontakta Signal
Kontaktni material Brass Kontaktni obrazec Stamped
Stopite v stik s finišno debelino - Obrnite se na Dokončaj Gold
Vrsta priključka Plug, Male Pins Slog konektorja D-Sub, High Density
Barva Black Razmik med predelki -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
ZDA-AE-26-P-0L2-146
ZDA-AE-26-P-0L2-146
Proizvajalci: Cannon
Opis: CONN D-SUB HD PLUG 26POS PNL MNT
Na zalogi: 29680 pcs
Prenesi:
RFQ
ZDA-AE-26-S-0L2-146
ZDA-AE-26-S-0L2-146
Proizvajalci: Cannon
Opis: CONN D-SUB HD RCPT 26POS PNL MNT
Na zalogi: 26070 pcs
Prenesi:
RFQ
ZDA-A-26-P
ZDA-A-26-P
ZDA-15-S-0L2
ZDA-15-S-0L2
Opis: CONN D-SUB RCPT 15P PNL MNT SLDR
ZDA-AE-26-S-0L2
ZDA-AE-26-S-0L2
ZDA15P
ZDA15P
Opis: CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT
ZDA-26-P-1AKN-146
ZDA-26-P-1AKN-146
Opis: CONN DSUB HD PLUG 26POS R/A SLDR
ZDA-15-S-1AKN-146
ZDA-15-S-1AKN-146
Opis: CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER
ZDA15S
ZDA15S
Opis: CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT