ZDEA15SF0
CannonCannon
Cannon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ZDEA15SF0
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka DSUB 15 F CRIMP HD F0 T
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ZDEA15SF0
Številka dela ZDEA15SF0 Proizvajalec Cannon
Opis DSUB 15 F CRIMP HD F0 T Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 28853 pcs Podatkovni list
Shell Size, Layout Connector 1 (DE, E) High Density Material školjke, Dokončaj Steel
Shell Finish Thickness - Serija ZD
Pakiranje - delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Število vrstic 3 Število pozicij 15
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Cipele parjenja 50 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded)
Lastnosti - Dielektrični material Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT), Glass Filled
natančen opis Receptacle for Female Contacts Housing D-Sub, High Density Connector 15 Position Vrsta kontakta Signal