CFE4-A7BP-311.04
Cardinal ComponentsCardinal Components
CFE4-A7BP-311.04 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CFE4-A7BP-311.04
Proizvajalec / znamka: Cardinal Components
Opis izdelka OSC XO 311.04MHZ LVPECL SMD
Podatkovni listi: CFE4-A7BP-311.04.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CFE4-A7BP-311.04
Številka dela CFE4-A7BP-311.04 Proizvajalec Cardinal Components
Opis OSC XO 311.04MHZ LVPECL SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4949 pcs Podatkovni list CFE4-A7BP-311.04.pdf
Napetost - oskrba 3.3V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.551" L x 0.354" W (14.00mm x 9.00mm) Serija CFE4
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod LVPECL
Druga imena 370-1003
CFE4A7BP31104
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.138" (3.50mm)
Funkcija - Stabilnost frekvence ±50ppm
Pogostost 311.04MHz natančen opis 311.04MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 3.3V 4-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 100mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) -