CPPC1-A3B6-11.0592TS
Cardinal ComponentsCardinal Components
Cardinal Components
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CPPC1-A3B6-11.0592TS
Proizvajalec / znamka: Cardinal Components
Opis izdelka OSC XO 11.0592MHZ CMOS PC PIN
Podatkovni listi: CPPC1-A3B6-11.0592TS.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CPPC1-A3B6-11.0592TS
Številka dela CPPC1-A3B6-11.0592TS Proizvajalec Cardinal Components
Opis OSC XO 11.0592MHZ CMOS PC PIN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 12743 pcs Podatkovni list CPPC1-A3B6-11.0592TS.pdf
Napetost - oskrba 5V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.819" L x 0.520" W (20.80mm x 13.20mm) Serija FIPO™ CPP
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer 14-DIP Module, 4 Leads Izhod CMOS
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 2 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.200" (5.08mm)
Funkcija Enable/Disable Stabilnost frekvence ±100ppm
Pogostost 11.0592MHz natančen opis 11.0592MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 5V Enable/Disable 14-DIP Module, 4 Leads
Tok - Supply (Max) 45mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 50µA