CPPC4-A7BR-27.11TS
pregled izdelka
Številka dela: CPPC4-A7BR-27.11TS
Proizvajalec / znamka: Cardinal Components
Opis izdelka OSC XO 27.11MHZ CMOS PC PIN
Podatkovni listi: CPPC4-A7BR-27.11TS.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
40 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CPPC4-A7BR-27.11TS
Številka dela CPPC4-A7BR-27.11TS Proizvajalec Cardinal Components
Opis OSC XO 27.11MHZ CMOS PC PIN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 12360 pcs Podatkovni list CPPC4-A7BR-27.11TS.pdf
Napetost - oskrba 5V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.520" L x 0.520" W (13.20mm x 13.20mm) Serija FIPO™ CPP
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer 8-DIP (0.300", 7.62mm), 4 Leads Izhod CMOS
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 2 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.220" (5.60mm)
Funkcija Enable/Disable Stabilnost frekvence ±25ppm
Pogostost 27.11MHz natančen opis 27.11MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 5V Enable/Disable 8-DIP (0.300", 7.62mm), 4 Leads
Tok - Supply (Max) 45mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 50µA