CPPC5LZ-A7BP-7.3728PD
pregled izdelka
Številka dela: CPPC5LZ-A7BP-7.3728PD
Proizvajalec / znamka: Cardinal Components
Opis izdelka OSC XO 7.3728MHZ CMOS SMD
Podatkovni listi: CPPC5LZ-A7BP-7.3728PD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
300 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CPPC5LZ-A7BP-7.3728PD
Številka dela CPPC5LZ-A7BP-7.3728PD Proizvajalec Cardinal Components
Opis OSC XO 7.3728MHZ CMOS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 38431 pcs Podatkovni list CPPC5LZ-A7BP-7.3728PD.pdf
Napetost - oskrba 3.3V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serija FIPO™ CPP
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod CMOS
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 2 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.051" (1.30mm)
Funkcija Standby (Power Down) Stabilnost frekvence ±50ppm
Pogostost 7.3728MHz natančen opis 7.3728MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 25mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 50µA