CPPFXC7L-A7BD-25.92018TS
pregled izdelka
Številka dela: CPPFXC7L-A7BD-25.92018TS
Proizvajalec / znamka: Cardinal Components
Opis izdelka OSC XO 25.92018MHZ CMOS SMD
Podatkovni listi: CPPFXC7L-A7BD-25.92018TS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CPPFXC7L-A7BD-25.92018TS
Številka dela CPPFXC7L-A7BD-25.92018TS Proizvajalec Cardinal Components
Opis OSC XO 25.92018MHZ CMOS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 12092 pcs Podatkovni list CPPFXC7L-A7BD-25.92018TS.pdf
Napetost - oskrba 3.3V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija FIPO™ CPPFX
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod CMOS
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 2 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.075" (1.90mm)
Funkcija Enable/Disable Stabilnost frekvence ±20ppm
Pogostost 25.92018MHz natančen opis 25.92018MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 25mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 50µA