CPPLC5LZ-A7BP-20.0TS
Cardinal ComponentsCardinal Components
Cardinal Components
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CPPLC5LZ-A7BP-20.0TS
Proizvajalec / znamka: Cardinal Components
Opis izdelka OSC XO 20.000MHZ CMOS SMD
Podatkovni listi: CPPLC5LZ-A7BP-20.0TS.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
300 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CPPLC5LZ-A7BP-20.0TS
Številka dela CPPLC5LZ-A7BP-20.0TS Proizvajalec Cardinal Components
Opis OSC XO 20.000MHZ CMOS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 30395 pcs Podatkovni list CPPLC5LZ-A7BP-20.0TS.pdf
Napetost - oskrba 3.3V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serija FIPO™ CPPL
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod CMOS
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 2 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.051" (1.30mm)
Funkcija Enable/Disable Stabilnost frekvence ±50ppm
Pogostost 20MHz natančen opis 20MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 25mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 50µA