CPPLC7L-B6-16.8TS
pregled izdelka
Številka dela: CPPLC7L-B6-16.8TS
Proizvajalec / znamka: Cardinal Components
Opis izdelka OSC XO 16.80MHZ CMOS SMD
Podatkovni listi: CPPLC7L-B6-16.8TS.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
300 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CPPLC7L-B6-16.8TS
Številka dela CPPLC7L-B6-16.8TS Proizvajalec Cardinal Components
Opis OSC XO 16.80MHZ CMOS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 39985 pcs Podatkovni list CPPLC7L-B6-16.8TS.pdf
Napetost - oskrba 3.3V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija FIPO™ CPPL
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod CMOS
delovna temperatura 0°C ~ 70°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 2 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.075" (1.90mm)
Funkcija Enable/Disable Stabilnost frekvence ±100ppm
Pogostost 16.8MHz natančen opis 16.8MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 25mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 50µA