CPPLT4L-A7BR-100.0PD
pregled izdelka
Številka dela: CPPLT4L-A7BR-100.0PD
Proizvajalec / znamka: Cardinal Components
Opis izdelka OSC XO 100.000MHZ TTL PC PIN
Podatkovni listi: CPPLT4L-A7BR-100.0PD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
300 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CPPLT4L-A7BR-100.0PD
Številka dela CPPLT4L-A7BR-100.0PD Proizvajalec Cardinal Components
Opis OSC XO 100.000MHZ TTL PC PIN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 15308 pcs Podatkovni list CPPLT4L-A7BR-100.0PD.pdf
Napetost - oskrba 3.3V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.520" L x 0.520" W (13.20mm x 13.20mm) Serija FIPO™ CPPL
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 8-DIP (0.300", 7.62mm), 4 Leads Izhod TTL
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 2 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.220" (5.60mm)
Funkcija Standby (Power Down) Stabilnost frekvence ±25ppm
Pogostost 100MHz natančen opis 100MHz XO (Standard) TTL Oscillator 3.3V Standby (Power Down) 8-DIP (0.300", 7.62mm), 4 Leads
Tok - Supply (Max) 25mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 50µA