CTVED-A5B3-155.52TS
Cardinal ComponentsCardinal Components
CTVED-A5B3-155.52TS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CTVED-A5B3-155.52TS
Proizvajalec / znamka: Cardinal Components
Opis izdelka OSC VCTCXO 155.52MHZ LVPECL SMD
Podatkovni listi: CTVED-A5B3-155.52TS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CTVED-A5B3-155.52TS
Številka dela CTVED-A5B3-155.52TS Proizvajalec Cardinal Components
Opis OSC VCTCXO 155.52MHZ LVPECL SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5127 pcs Podatkovni list CTVED-A5B3-155.52TS.pdf
Napetost - oskrba 3.3V Tip VCTCXO
Velikost / dimenzija 0.551" L x 0.354" W (14.00mm x 9.00mm) Serija CTVED
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer 6-SMD, No Lead Izhod LVPECL
Druga imena 370-1045
CTVEDA5B315552TS
delovna temperatura -20°C ~ 70°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.138" (3.50mm)
Funkcija Enable/Disable Stabilnost frekvence ±2.5ppm
Pogostost 155.52MHz natančen opis 155.52MHz VCTCXO LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 100mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) -