CX532Z-A5B3C5-70-12.0D18
Cardinal ComponentsCardinal Components
CX532Z-A5B3C5-70-12.0D18 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CX532Z-A5B3C5-70-12.0D18
Proizvajalec / znamka: Cardinal Components
Opis izdelka CRYSTAL 12.0000MHZ 18PF SMD
Podatkovni listi: CX532Z-A5B3C5-70-12.0D18.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CX532Z-A5B3C5-70-12.0D18
Številka dela CX532Z-A5B3C5-70-12.0D18 Proizvajalec Cardinal Components
Opis CRYSTAL 12.0000MHZ 18PF SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 65062 pcs Podatkovni list CX532Z-A5B3C5-70-12.0D18.pdf
Tip MHz Crystal Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Serija CX532 Ocene -
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer 2-SMD, No Lead
Druga imena 370-1135-1 delovna temperatura -20°C ~ 70°C
Način delovanja Fundamental Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Load Capacitance 18pF
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.059" (1.50mm)
Toleranca frekvence ±20ppm Stabilnost frekvence ±30ppm
Pogostost 12MHz ESR (upornost ekvivalentne serije) 70 Ohms
natančen opis 12MHz ±20ppm Crystal 18pF 70 Ohms 2-SMD, No Lead