CA30CAN25PCDU
Carlo GavazziCarlo Gavazzi
Carlo Gavazzi
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CA30CAN25PCDU
Proizvajalec / znamka: Carlo Gavazzi
Opis izdelka SEN PROX M30 PNP NC+DU
Podatkovni listi:
Stanje zalog 361 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 361 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CA30CAN25PCDU
Številka dela CA30CAN25PCDU Proizvajalec Carlo Gavazzi
Opis SEN PROX M30 PNP NC+DU Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 361 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 10 V ~ 40 V Sklop zaključka Cable
Ščitenje Unshielded Serija CA
Tip senzorja Capacitive Razdalja zaznavanja 0.98" (25mm)
Frekvenca odziva 50Hz Paket / primer Cylinder, Threaded - M30
delovna temperatura -30°C ~ 85°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Material - telo Plastic Kazalnik LED
natančen opis Capacitive Proximity Sensor 0.98" (25mm) Cylinder, Threaded - M30