CC100LA220
Carlo GavazziCarlo Gavazzi
Carlo Gavazzi
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CC100LA220
Proizvajalec / znamka: Carlo Gavazzi
Opis izdelka RLY CONT 3P 220V50/60HZ 2NO/2NC
Podatkovni listi:
Stanje zalog 426 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 426 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CC100LA220
Številka dela CC100LA220 Proizvajalec Carlo Gavazzi
Opis RLY CONT 3P 220V50/60HZ 2NO/2NC Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 426 pcs Podatkovni list
Vklopite napetost (maks.) 187 VAC Izklop napetosti (min) 66 VAC
Sklop zaključka Box Lug Preklopna napetost 690VAC - Max
Serija CC Čas izdaje 10ms
Pakiranje Bulk delovna temperatura -5°C ~ 60°C
Čas delovanja 15ms Tip montaže Chassis Mount, DIN Rail
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Lastnosti Auxiliary Contacts
Ocena stika (trenutna) 100A Kontaktni material -
Kontaktni obrazec 3PST-NO (3 Form A) Napetost tuljave 220VAC