CC12SA240
Carlo GavazziCarlo Gavazzi
CC12SA240 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CC12SA240
Proizvajalec / znamka: Carlo Gavazzi
Opis izdelka 3P CONT S 240V 50/60HZ 1NO1NC
Podatkovni listi: CC12SA240.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CC12SA240
Številka dela CC12SA240 Proizvajalec Carlo Gavazzi
Opis 3P CONT S 240V 50/60HZ 1NO1NC Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 3552 pcs Podatkovni list CC12SA240.pdf
Vklopite napetost (maks.) 204 VAC Izklop napetosti (min) 72 VAC
Sklop zaključka Screw Terminal Preklopna napetost 690VAC - Max
Serija CC Čas izdaje 4ms
Pakiranje Bulk Druga imena 1864-1525
delovna temperatura -5°C ~ 60°C Čas delovanja 12ms
Tip montaže Chassis Mount, DIN Rail Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Lastnosti Auxiliary Contacts Ocena stika (trenutna) 12A
Kontaktni material - Kontaktni obrazec 3PST-NO (3 Form A)
Napetost tuljave 240VAC Odpornost na kolut -