CC22/4SA240
Carlo GavazziCarlo Gavazzi
Carlo Gavazzi
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CC22/4SA240
Proizvajalec / znamka: Carlo Gavazzi
Opis izdelka RLY CONT 4P 240V 50/60HZ NO AUX
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CC22/4SA240
Številka dela CC22/4SA240 Proizvajalec Carlo Gavazzi
Opis RLY CONT 4P 240V 50/60HZ NO AUX Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 1239 pcs Podatkovni list
Serija * Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CC2220KKX7R9BB105
CC2220KKX7R9BB105
Proizvajalci: Yageo
Opis: CAP CER 1UF 50V X7R 2220
Na zalogi: 107263 pcs
Prenesi: CC2220KKX7R9BB105.pdf
RFQ
CC225/4SA500
CC225/4SA500
Proizvajalci: Carlo Gavazzi
Opis: RLY CONT 4P 500V 50/60HZ 2NO/2NC
Na zalogi: 126 pcs
Prenesi:
RFQ
CC22/4SA24
CC22/4SA24
Proizvajalci: Carlo Gavazzi
Opis: RLY CONT 4P 24V 50/60HZ NO AUX