CC50/4SA24
Carlo GavazziCarlo Gavazzi
Carlo Gavazzi
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CC50/4SA24
Proizvajalec / znamka: Carlo Gavazzi
Opis izdelka RLY CONT 4P 24V 50/60HZ NO AUX
Podatkovni listi:
Stanje zalog 730 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 730 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CC50/4SA24
Številka dela CC50/4SA24 Proizvajalec Carlo Gavazzi
Opis RLY CONT 4P 24V 50/60HZ NO AUX Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 730 pcs Podatkovni list
Serija * Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CC50/4SA110
CC50/4SA110
Proizvajalci: Carlo Gavazzi
Opis: RLY CONT 4P 110V 50/60HZ NO AUX
Na zalogi: 715 pcs
Prenesi:
RFQ
CC50/4SA240
CC50/4SA240
Proizvajalci: Carlo Gavazzi
Opis: RLY CONT 4P 240V 50/60HZ NO AUX