CGD06T110V
Carlo GavazziCarlo Gavazzi
Carlo Gavazzi
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CGD06T110V
Proizvajalec / znamka: Carlo Gavazzi
Opis izdelka DSSOLR(7SEG) TUNNEL
Podatkovni listi:
Stanje zalog 167 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 167 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CGD06T110V
Številka dela CGD06T110V Proizvajalec Carlo Gavazzi
Opis DSSOLR(7SEG) TUNNEL Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 167 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 110VAC Trip Range 500mA ~ 6A
Sklop zaključka Spring Terminal Serija CGD
delovna temperatura -25°C ~ 70°C Tip montaže Chassis Mount, DIN Rail