CLP2EA1C115
Carlo GavazziCarlo Gavazzi
CLP2EA1C115 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CLP2EA1C115
Proizvajalec / znamka: Carlo Gavazzi
Opis izdelka CONTROL LIQ LEV DPDT 115V
Podatkovni listi: CLP2EA1C115.pdf
Status RoHs Skladno z RoHS
Stanje zalog 457 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 457 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CLP2EA1C115
Številka dela CLP2EA1C115 Proizvajalec Carlo Gavazzi
Opis CONTROL LIQ LEV DPDT 115V Status svobodnega statusa / RoHS Skladno z RoHS
Količina na voljo 457 pcs Podatkovni list CLP2EA1C115.pdf
Napetost - oskrba 115VAC Tip High/Low Level
Sklop zaključka Plug In, 11 Pin (Octal) Serija CL
Občutljivost 250Ohm ~ 500kOhm RoHS Status RoHS Compliant
Vrsta izhoda Relay Druga imena 1864-1070
delovna temperatura -20°C ~ 50°C Tip montaže Socketable
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Proizvajalec Standardni čas vodenja 5 Weeks
Vrsta tekočine Chemical Solutions, Waste Water Lastnosti Adjustable Sensitivity
Razdalja - nadzor do senzorja (maks.) - natančen opis Liquid Level Controller High/Low Level DPDT (2 Form C) 115VAC Socketable
Kontaktna ocena @ Napetost 8A @ 250VAC Kontaktni obrazec DPDT (2 Form C)