IA06BSF10PCM5
pregled izdelka
Številka dela: IA06BSF10PCM5
Proizvajalec / znamka: Carlo Gavazzi
Opis izdelka SEN PROX 6.5MM PNP NC PLUG
Podatkovni listi:
Stanje zalog 891 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 891 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije IA06BSF10PCM5
Številka dela IA06BSF10PCM5 Proizvajalec Carlo Gavazzi
Opis SEN PROX 6.5MM PNP NC PLUG Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 891 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 10 V ~ 30 V Sklop zaključka Cable
Ščitenje Unshielded Serija IA
Tip senzorja Inductive Frekvenca odziva 2kHz
Paket / primer Cylinder delovna temperatura -25°C ~ 70°C (TA)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Material - telo Stainless Steel
Ingress Protection IP67, NEMA 1,3,4,6,13 Kazalnik LED
natančen opis Inductive Proximity Sensor IP67, NEMA 1,3,4,6,13 Cylinder
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
IA06BSF10PC
IA06BSF10PC
Proizvajalci: Carlo Gavazzi
Opis: SEN PROX 6.5MM PNP NC CBL