IA08BLN25PC
pregled izdelka
Številka dela: IA08BLN25PC
Proizvajalec / znamka: Carlo Gavazzi
Opis izdelka SEN PROX M8 PNP NC CBL
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije IA08BLN25PC
Številka dela IA08BLN25PC Proizvajalec Carlo Gavazzi
Opis SEN PROX M8 PNP NC CBL Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 1328 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 10 V ~ 30 V Sklop zaključka Cable
Ščitenje Unshielded Serija IA
Tip senzorja Inductive Razdalja zaznavanja 0.10" (2.5mm)
Frekvenca odziva 2kHz Paket / primer Cylinder, Threaded - M8
delovna temperatura -25°C ~ 70°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Material - telo Stainless Steel Ingress Protection IP67
Kazalnik LED natančen opis Inductive Proximity Sensor 0.10" (2.5mm) IP67 Cylinder, Threaded - M8