IA30CLF10UC
Carlo GavazziCarlo Gavazzi
Carlo Gavazzi
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IA30CLF10UC
Proizvajalec / znamka: Carlo Gavazzi
Opis izdelka IND PROX PLAS M30 NAMUR
Podatkovni listi: IA30CLF10UC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije IA30CLF10UC
Številka dela IA30CLF10UC Proizvajalec Carlo Gavazzi
Opis IND PROX PLAS M30 NAMUR Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 1081 pcs Podatkovni list IA30CLF10UC.pdf
Napetost - oskrba 7 V ~ 9 V Sklop zaključka Cable
Ščitenje Unshielded Serija IA
Tip senzorja Inductive Razdalja zaznavanja 0.394" (10mm)
Frekvenca odziva 300Hz Paket / primer Cylinder, Threaded - M30
Vrsta izhoda SCR Druga imena 1864-1917
delovna temperatura -25°C ~ 70°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Material - telo Plastic Ingress Protection IP67, NEMA 1, 3, 4, 6, 13
Kazalnik LED natančen opis Inductive Proximity Sensor 0.394" (10mm) IP67, NEMA 1, 3, 4, 6, 13 Cylinder, Threaded - M30