ICB12L50F02PC
Carlo GavazziCarlo Gavazzi
Carlo Gavazzi
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ICB12L50F02PC
Proizvajalec / znamka: Carlo Gavazzi
Opis izdelka SEN PROX M12 CBL 50MM PNP NC
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ICB12L50F02PC
Številka dela ICB12L50F02PC Proizvajalec Carlo Gavazzi
Opis SEN PROX M12 CBL 50MM PNP NC Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 2454 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 10 V ~ 36 V Sklop zaključka Cable
Ščitenje Unshielded Serija ICB
Tip senzorja Inductive Razdalja zaznavanja 0.08" (2mm)
Frekvenca odziva 2kHz Paket / primer Cylinder, Threaded - M12
Vrsta izhoda PNP-NC, 4-Wire delovna temperatura -25°C ~ 70°C (TA)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Material - telo Nickel-Plated Brass
Ingress Protection IP67 Kazalnik LED
natančen opis Inductive Proximity Sensor 0.08" (2mm) IP67 Cylinder, Threaded - M12